Спирка № 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Спирка № 10 - PRZEMYŚL пъзел от снимката
330
106
12

Прекарахме 3 дни в Перемишъл. Корените ми, откъм страната на лицата, са откъде идват. Това е стар и много хубав град, разположен на хълмовете. Намерих тази красива средновековна рисунка на Перемишъл в кметството.

полша забележителност кон текст карикатура живопис рисуване илюстрация товарно животно постер лодки разходка с лодка - обо supplie художествена боя боя произведения на изкус карта европа przemyśl източна европ подкарпатски

Възпроизвеждане на подобен пъзел

Коментари

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Оценете тази игра

10.0 Вашият глас:

Добави коментар

Други пъзели от категорията Архитектура