Vintage vrchol na Victoria Peak (Čína)

noppasinw 72 2019-01-16
Vintage vrchol na Victoria Peak (Čína)
72
1124
1:29
64
25

Victoria Peak, který se nachází na ostrově Hongkong, se nachází 522 metrů nad mořem, ze kterého můžete obdivovat panorama celé oblasti. Červená tramvajová cesta na vrchol je jednou z turistických atrakcí. Peak Tram je ve skutečnosti lanovka, která na této trase jezdí od roku 1888. Ve druhé polovině 19. století se na Victoria Peak usadila bohatá Angličanka, která dala podnět k vytvoření správných dopravních prostředků umožňujících efektivní lezení na vrchol.

Nejlepších výsledků pro velikost 12×6Aktualizováno každé 2 hodiny

Nejlepší čas

  • 1:29art
  • 1:47goga
  • 1:48M.P.
  • 2:19anna
  • 2:25Mira
  • 2:41bogusia
  • 2:45jagoda
  • 2:48tt
  • 2:52bbb
  • 2:54maja

Nejlepší přesnost

  • 64(3:02)jagoda
  • 64(3:42)pavia11
  • 64(9:19)wit
  • 65(2:40)Mira
  • 65(3:33)Ewa
  • 65(4:41)rene71
  • 66(4:59)qwe
  • 66(7:15)zerxtucyuvlibkjl
  • 66(9:28)Badul
  • 67M.P.

Hrát podobné puzzle

mostželezniceměstověžvelkýměstská oblastmetropolitní oblastbudovamezníkvěžový blokpanoráma městametropolemrakodrapdůmvenkovnímalývlakvodajezdectvístromdráhařízenítrávavozidlocestovánídopravaplochamotorkolejová vozidlaveřejná dopravažehličkaosobní automobiljítstěračželeznicecestujícíželezniční vůzlanová dráha snadný

Komentáře

86 ok ok. wynik 81 69 ok :) 82 :) 71 ŚMIESZNA KOLEJKA 89 bez podglądu :) NIC Z TEGO 73 super64 69 70 73 85 ok 69 jest jest mam 73 jestem na liście :) (84) TROCHĘ DUŻO 73 CHWILE RADOŚCI BO JESTEM NA LIŚCIE ALE TO NIE POTRWA DŁUGO

Hodnotit tuto hru

Ještě nikdo nehlasoval - buďte první Váš hlas:

Přidat komentář

Další puzzle z kategorie Doprava