Dřevo

Andrzej Piksa 192 2008-08-29
Dřevo puzzle z fotografie
192
922
45

Lidé používali dřevo po tisíciletí k mnoha účelům - jako stavební materiál, jako palivo, na výrobu nástrojů, zbraní, nábytku, hraček, papíru.

krajina mnoho několik kryté hnědý broskev strom ještě pořád život fotografování kterým se barevnost kus rostlina tráva vaření skála detail přírodní materiál kruh nosič hromada gril dřevo brokolice přírodní krajina věc fotografie stock photography kobliha kobliha tužka kov duha zavřít řezivo dřevina kmen protokolování pařez pečený

Hrát podobné puzzle

Komentáře

okhsbvlfajne na odstresowaniejestnajtrudniejsza układanka 1290tyle drewna przerzucone i "tylko" 191 ... :(267 fajne :)ok206równe 200, ale i tak mnie cieszy. Polecam, niezła układanka :)Anna z Katowictrudne ..coś bardziej kolorowego poproszę...idealna układanka;)204 i bardzo mi się dobrze pracowało, bo znakomite puzzleto ci dopiero klocki, no :)dżewodżewodżewodżewo... przyjemnie się układało:)..dosc trudne ale dalam radeZrobiłam :DDD187... znowu o oczko za dużo! Wrrr... A pucelek extra!sławek1097 ruchow... Ale zawsze chciałam to ułożyc. W końcu usiadłam i zrobiłam. Jestem teraz całkiem up. ;pptrudne ale zrobioneCiekawe puzzle nareszcie je ułożyłam...oczopląsu idzie dostaćnareszcie ułożone! cięzkie i to bardzoextra!!!FajneTrudne, ale satysfakcja z ułożenia ogromna :)Jakoś poszło, jakoś poszło ośle...no,no ostatnio bardzo fajne puzzle są na tej stroniepięknie i trudnoŁatwizna.Tylko 973 ruchy!bez komentarzatrudne ale świetna zabawao kurcze, ukłony tym którzy tak szybko i z małą ilością ruchów układają, jak WY to robicie, gratkiOczopląsu idzie dostać... niezłe wyzwanie :)Trudne ale ciekawe . Brawo za oryginalny pomysł.lubie wszystko co naturalne , fajne puzelkiNo nie, znowu tyle czasu mi to zajęło ;p Ale nie było aż takie trudne, bardzo fajne byle drzewa ;D Wynik nie najlepszy ale cóż ;Dsuperumeczylam sie jak drwal !Z pozoru wydawały się łatwe,ale wcale nie były :)

Hodnotit tuto hru

Ještě nikdo nehlasoval - buďte první Váš hlas:

Přidat komentář

Další puzzle z kategorie Jiny