Plechovky od nápojů

(c) Roman Milert (123rf) 294 2009-01-04
Plechovky od nápojů puzzle z fotografie
294
909
56

Hliníková plechovka se používá k uložení jedné dávky nápoje nebo nealkoholických nápojů. Nápojové plechovky se staly populární během šedesátých let. První nealkoholické nápoje prodávané v celohliníkových plechovkách byly R.C. Cola a Diet-Rite Cola, v roce 1964. Sbírání plechovek od piva bylo v 80. letech populární v USA.

polsko napít se stůl odlišný mnoho pokryto kryté lidé plastický zaparkováno dort barevnost zelená pole zobrazit sbírka motocykl detail kruh sklenka malování světlo výkres hmotný majetek bytové doplňky kov automatická část stříbrný zavřít produkt módní doplněk automobilová pneumatika plechovka nápojová plechovka hliníková plechovka umění automobilový systém kol cín masová produkce evropa pít plechovku ocelové a plechovky plechovky na pivo

Hrát podobné puzzle

Komentáře

Fajne ale wynik 339jest395wynik nie najlepszy ale była nie zła zabawa w układaniuHurra! udało się 401......TRUDNEnie lubię piwa ale puszki mogę układac707365...756 :)lepsze są pełne puszki;)393olenooo było to trudne ,ale może kiedyś spróbuj jeszcze raz 528317 może ?:Dciężko, ale fajniście to się układało !sie nameczyłam :-)388, bardzo dużo, ale zrobiłam.341:)288 ... jak zwykle oczko za mnożko ;((to dopiero było wyzwanie :)345 - ŚWIETNE PUZZLE, wynik pod psemposzło:))Strasznie mnie przećwiczyły te puszki .292 i pyszny pucelek ;))trudne, ale niezlegooodnie było łatwosuper, chociaż odrobinkę zakręcone ;)takie lubięudało się chociaż wynik słabyNiezłe te puszki,wynik tylko 302 ale będę go poprawiaćfajne !!! mój rekord to1990 - :::))) - prawie ,, champion"693UWAGA!! Gonię Iszą ligę!!! 303!!! HEJ!mniammmniezłe:}:}trudne, ale superto była niezła zabawaŁatwiznaaż się mieni w oczach...ale pomysłowesuper układanka to jest to co lubię nie liczy się czas lecz układanie i dojście do celukoszmar-ale się namęczyłamciezko się je ukladało, chociaz latwiejsze od banknotówufff czas na kawe i relaksFajne bo kolorowe ale dość trudne;wymagało skupienia się.udało się :))Ale się napuszkowałam. Dzięki za nowe puzzle są bardzo ciekawe,myślałam że nie ułoże a jednak to pokonałam.znaczki rozumiem, ale złom !?Super!!! Takich więcej.Pozdrawiam wszystkich puzlowiczów.Dosyć trudne - muszę do nich jeszcze wrócić poprawić wynik :)trudne, ale niezła układankaO rany! Ale się zmachałam.

Hodnotit tuto hru

Ještě nikdo nehlasoval - buďte první Váš hlas:

Přidat komentář

Další puzzle z kategorie Další