Madeira

Andrzej Piksa 192 2008-08-29
Madeira quebra-cabeça da foto
192
922
45

Há milênios as pessoas usam a madeira para muitos fins - como material de construção, como combustível, para fazer ferramentas, armas, móveis, brinquedos, papel.

panorama muitos de várias coberto castanho pêssego árvore ainda vida fotografia deitado colorido peça plantar relva cozinhando rocha fechar-se material natural círculo prateleira pilha grade madeira brócolis paisagem natural coisa fotografia banco de fotografia rosquinha rosquinha lápis metal arco iris fechar madeira serrada planta lenhosa tronco exploração madeireira toco de árvore cozido

Jogue quebra-cabeça similar

Comentários

okhsbvlfajne na odstresowaniejestnajtrudniejsza układanka 1290tyle drewna przerzucone i "tylko" 191 ... :(267 fajne :)ok206równe 200, ale i tak mnie cieszy. Polecam, niezła układanka :)Anna z Katowictrudne ..coś bardziej kolorowego poproszę...idealna układanka;)204 i bardzo mi się dobrze pracowało, bo znakomite puzzleto ci dopiero klocki, no :)dżewodżewodżewodżewo... przyjemnie się układało:)..dosc trudne ale dalam radeZrobiłam :DDD187... znowu o oczko za dużo! Wrrr... A pucelek extra!sławek1097 ruchow... Ale zawsze chciałam to ułożyc. W końcu usiadłam i zrobiłam. Jestem teraz całkiem up. ;pptrudne ale zrobioneCiekawe puzzle nareszcie je ułożyłam...oczopląsu idzie dostaćnareszcie ułożone! cięzkie i to bardzoextra!!!FajneTrudne, ale satysfakcja z ułożenia ogromna :)Jakoś poszło, jakoś poszło ośle...no,no ostatnio bardzo fajne puzzle są na tej stroniepięknie i trudnoŁatwizna.Tylko 973 ruchy!bez komentarzatrudne ale świetna zabawao kurcze, ukłony tym którzy tak szybko i z małą ilością ruchów układają, jak WY to robicie, gratkiOczopląsu idzie dostać... niezłe wyzwanie :)Trudne ale ciekawe . Brawo za oryginalny pomysł.lubie wszystko co naturalne , fajne puzelkiNo nie, znowu tyle czasu mi to zajęło ;p Ale nie było aż takie trudne, bardzo fajne byle drzewa ;D Wynik nie najlepszy ale cóż ;Dsuperumeczylam sie jak drwal !Z pozoru wydawały się łatwe,ale wcale nie były :)

Avalie este jogo

Ainda sem votos - seja o primeiro Sua votação:

Adicionar comentário

Outro puzzle da categoria Outros.