Latas de bebida

(c) Roman Milert (123rf) 294 2009-01-04
Latas de bebida quebra-cabeça da foto
294
909
56

A lata de alumínio é usada para armazenar uma única porção de bebida ou refrigerante. As latas de bebidas tornaram-se populares na década de 1960. Os primeiros refrigerantes a serem vendidos em latas totalmente de alumínio foram R.C. Cola e Diet-Rite Cola, em 1964. A coleta de latas de cerveja era popular nos Estados Unidos na década de 1980.

polônia beber mesa diferente muitos coberto coberto pessoas plástico estacionado bolo colorido verde campo exibição coleção motocicleta fechar-se círculo vidro pintura leve desenhando propriedade material acessórios para casa metal peça de automóvel prata fechar produtos acessório de moda pneu automotivo lata lata de bebida lata de alumínio arte sistema de roda automotiva lata produção em massa europa beber can latas de aço e estanho latas de cerveja

Jogue quebra-cabeça similar

Comentários

Fajne ale wynik 339jest395wynik nie najlepszy ale była nie zła zabawa w układaniuHurra! udało się 401......TRUDNEnie lubię piwa ale puszki mogę układac707365...756 :)lepsze są pełne puszki;)393olenooo było to trudne ,ale może kiedyś spróbuj jeszcze raz 528317 może ?:Dciężko, ale fajniście to się układało !sie nameczyłam :-)388, bardzo dużo, ale zrobiłam.341:)288 ... jak zwykle oczko za mnożko ;((to dopiero było wyzwanie :)345 - ŚWIETNE PUZZLE, wynik pod psemposzło:))Strasznie mnie przećwiczyły te puszki .292 i pyszny pucelek ;))trudne, ale niezlegooodnie było łatwosuper, chociaż odrobinkę zakręcone ;)takie lubięudało się chociaż wynik słabyNiezłe te puszki,wynik tylko 302 ale będę go poprawiaćfajne !!! mój rekord to1990 - :::))) - prawie ,, champion"693UWAGA!! Gonię Iszą ligę!!! 303!!! HEJ!mniammmniezłe:}:}trudne, ale superto była niezła zabawaŁatwiznaaż się mieni w oczach...ale pomysłowesuper układanka to jest to co lubię nie liczy się czas lecz układanie i dojście do celukoszmar-ale się namęczyłamciezko się je ukladało, chociaz latwiejsze od banknotówufff czas na kawe i relaksFajne bo kolorowe ale dość trudne;wymagało skupienia się.udało się :))Ale się napuszkowałam. Dzięki za nowe puzzle są bardzo ciekawe,myślałam że nie ułoże a jednak to pokonałam.znaczki rozumiem, ale złom !?Super!!! Takich więcej.Pozdrawiam wszystkich puzlowiczów.Dosyć trudne - muszę do nich jeszcze wrócić poprawić wynik :)trudne, ale niezła układankaO rany! Ale się zmachałam.

Avalie este jogo

Ainda sem votos - seja o primeiro Sua votação:

Adicionar comentário

Outro puzzle da categoria Outros.