Railbus (Боливия)

Filip Faliński 70 2013-10-12
Railbus (Боливия)
70
1105
1:50
62
22

Боливийският железопътен автобус от Кочабамба до Екиле стои неподвижно в гората, тъй като водачът на железопътния автобус изпитва толкова спешна телесна нужда, че спира автомобила си в средата на нищото. Трудно е да се изобрази по-точно релсов автобус - картината показва Dodge от 1950-те, който обикновено се свързва с ролята на училищен автобус от стари американски филми. Прекъсванията в пътуването са доста често срещани и 200-километровият маршрут се изминава за осем часа.

Снимка by

Най-добри резултати за 10×7 размерОбновява се на всеки 2 часа

Най-доброто време

  • 1:50tad12
  • 1:53goga
  • 2:05bbb
  • 2:20ewana
  • 2:42agata
  • 3:18Ewa
  • 3:19xxx
  • 3:20missan
  • 3:22pogues
  • 4:01Måns

Най-добрата точност

  • 62Abernethy
  • 65(6:15)ptyś
  • 65(12:37)DOLAT
  • 66(2:32)bbb
  • 66(4:01)Måns
  • 66(4:50)bogusia
  • 66(5:12)tad12
  • 66(11:23)maja
  • 66(13:08)ale
  • 67goga

Възпроизвеждане на подобен пъзел

железопътна линияболивияседнална откритомалъквлакпейкапаркиранездадървошофиранезеленополетревапревозно средствосветлинадървожълтрастителностпаркпътуванеучилищеколелотранспортсухопътно превозно ср■ площобществен транспортелектрическа мрежарастителна общностдървесно растениегорачистачка на преднотомоторно превозно средавтомобилнарешеткапаркингавтомобилно осветленпреден фарпредно стъклогоратърговско превозно срзалесениучилищен автобусюжна америк лесен

Коментари

90 drzewa daly popalic 402 troche przesada 85 jest 67 119 park z pociag to super,wynik 74 249 jeszcze tak kiepsko to nie było, trudno następnym razem, będzie lepiej 138 97 Matko, ta zielenina!!! dużo cieni słaba ostrość obrazka i stąd problem z ułożeniem 67 okkk O mamo ale męczarnia!!! 68 udało się ułożyć... troche trudne 196 ciekawe zdjęcie nie było wcale tak łatwo 92 94 oje 129 ;;; ok. 280 :)

Оценете тази игра

Все още няма гласове - бъдете първи Вашият глас:

Добави коментар

Други пъзели от категорията транспорт