Zastávka č. 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Zastávka č. 10 - PRZEMYŚL puzzle z fotografie
330
106
12

Strávili jsme 3 dny v Przemyślu. Moje kořeny, na straně přeslici, jsou odkud pocházejí. Je to staré a velmi pěkné město ležící na kopcích. Tuto nádhernou středověkou kresbu Przemyśla jsem našel na radnici.

polsko mezník kůň text kreslený film malování výkres ilustrace sbalit zvíře plakát lodě lodičky - vybavení prosba umělecké barvy malovat umělecká díla mapa evropa przemyśl východní evropa podkarpatské

Hrát podobné puzzle

Komentáře

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Hodnotit tuto hru

10.0 Váš hlas:

Přidat komentář

Další puzzle z kategorie Architektura