Haltestelle Nr. 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Haltestelle Nr. 10 - PRZEMYŚL Puzzle vom Foto
330
106
12

Wir haben 3 Tage in Przemyśl verbracht. Meine Wurzeln auf der Spinnerseite sind, woher sie kommen. Es ist eine alte und sehr schöne Stadt auf den Hügeln. Ich fand diese schöne mittelalterliche Zeichnung von Przemyśl im Rathaus.

polen wahrzeichen pferd text karikatur malerei zeichnung illustration lasttier poster boote bootfahren - ausrüstung liefern kunst malen farbe kunstwerk karte europa przemyśl osteuropa karpatenvorland

Spiel ein ähnliches Puzzle spielen.

Kommentare

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Bewerte dieses Spiel

10.0 Deine stimme.:

Einen Kommentar hinzufügen

Andere Puzzle aus der Kategorie Architektur