Parada nº 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Parada nº 10 - PRZEMYŚL rompecabezas de la foto
330
106
12

Pasamos 3 días en Przemyśl. Mis raíces, del lado de la rueca, son de donde vienen. Es un pueblo antiguo y muy bonito situado en las colinas. En el ayuntamiento encontré este hermoso dibujo medieval de Przemyśl.

polonia punto de referencia caballo texto dibujos animados pintura dibujo ilustración paquete animal póster barcos canotaje - equipo suplir pintura de arte pintar obra de arte mapa europa przemyśl europa del este subcarpacia

Juega un rompecabezas similar

Comentarios

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Califica este juego

10.0 Tu voto:

Agregar comentario

Otro puzzle de la categoría Arquitectura