Arrêt n ° 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Arrêt n ° 10 - PRZEMYŚL puzzle à partir d'une photo
330
106
12

Nous avons passé 3 jours à Przemyśl. Mes racines, côté quenouille, sont d’où elles viennent. C'est une vieille et très jolie ville située sur les collines. J'ai trouvé ce beau dessin médiéval de Przemyśl dans la mairie.

pologne point de repère cheval texte dessin animé la peinture dessin illustration animal de troupeau affiche bateaux nautisme - équipement supplie peinture d'art peindre ouvrages d'art carte l'europe  przemyśl l'europe de l'est basses-carpates

Jouez à un puzzle similaire

Commentaires

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Évaluez ce jeu

10.0 Votre vote:

Ajouter un commentaire

Autres énigmes de la catégorie Architecture.