Bois

Andrzej Piksa 192 2008-08-29
Bois puzzle à partir d'une photo
192
922
45

Les gens utilisent le bois depuis des millénaires à de nombreuses fins - comme matériau de construction, comme combustible, pour fabriquer des outils, des armes, des meubles, des jouets, du papier.

paysage beaucoup nombreuses couvert marron pêche arbre encore la vie la photographie pose coloré pièce plante herbe cuisine roche fermer matière naturelle cercle grille pile gril bois brocoli paysage naturel chose photographier photographie de stock donut donut crayon métal arc en ciel fermer bois plante ligneuse tronc enregistrement souche d'arbre cuit

Jouez à un puzzle similaire

Commentaires

okhsbvlfajne na odstresowaniejestnajtrudniejsza układanka 1290tyle drewna przerzucone i "tylko" 191 ... :(267 fajne :)ok206równe 200, ale i tak mnie cieszy. Polecam, niezła układanka :)Anna z Katowictrudne ..coś bardziej kolorowego poproszę...idealna układanka;)204 i bardzo mi się dobrze pracowało, bo znakomite puzzleto ci dopiero klocki, no :)dżewodżewodżewodżewo... przyjemnie się układało:)..dosc trudne ale dalam radeZrobiłam :DDD187... znowu o oczko za dużo! Wrrr... A pucelek extra!sławek1097 ruchow... Ale zawsze chciałam to ułożyc. W końcu usiadłam i zrobiłam. Jestem teraz całkiem up. ;pptrudne ale zrobioneCiekawe puzzle nareszcie je ułożyłam...oczopląsu idzie dostaćnareszcie ułożone! cięzkie i to bardzoextra!!!FajneTrudne, ale satysfakcja z ułożenia ogromna :)Jakoś poszło, jakoś poszło ośle...no,no ostatnio bardzo fajne puzzle są na tej stroniepięknie i trudnoŁatwizna.Tylko 973 ruchy!bez komentarzatrudne ale świetna zabawao kurcze, ukłony tym którzy tak szybko i z małą ilością ruchów układają, jak WY to robicie, gratkiOczopląsu idzie dostać... niezłe wyzwanie :)Trudne ale ciekawe . Brawo za oryginalny pomysł.lubie wszystko co naturalne , fajne puzelkiNo nie, znowu tyle czasu mi to zajęło ;p Ale nie było aż takie trudne, bardzo fajne byle drzewa ;D Wynik nie najlepszy ale cóż ;Dsuperumeczylam sie jak drwal !Z pozoru wydawały się łatwe,ale wcale nie były :)

Évaluez ce jeu

Pas encore de vote - soyez le premier Votre vote:

Ajouter un commentaire

Autres énigmes de la catégorie Autre.