Fermata n ° 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Fermata n ° 10 - PRZEMYŚL puzzle da foto
330
106
12

Abbiamo trascorso 3 giorni a Przemyśl. Le mie radici, dal lato della conocchia, sono da dove vengono. È una città vecchia e molto bella situata sulle colline. Ho trovato questo bellissimo disegno medievale di Przemyśl nel municipio.

polonia punto di riferimento cavallo testo cartone animato la pittura disegno illustrazione animale da soma manifesto barche nautica - attrezzatura supplie pittura artistica dipingere opera d'arte carta geografica europa przemyśl europa orientale subcarpatico

Gioca a un puzzle simile

Commenti

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Vota questo gioco

10.0 Il tuo voto:

Aggiungi un commento

Altri puzzle della categoria Architettura