Halte nr. 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Halte nr. 10 - PRZEMYŚL puzzel van foto
330
106
12

We brachten 3 dagen door in Przemyśl. Mijn wortels, aan de spinrok, zijn waar ze vandaan komen. Het is een oud en erg leuk stadje gelegen op de heuvels. Ik vond deze prachtige middeleeuwse tekening van Przemyśl in het gemeentehuis.

polen oriëntatiepunt paard tekst tekenfilm schilderen tekening illustratie groeps dier poster boten varen - uitrusting supplie kunst verf verf kunstwerk kaart europa przemyśl oost-europa subkarpaten

Speel vergelijkbare puzzel

Opmerkingen

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Beoordeel dit spel

10.0 Je stem:

Voeg opmerking toe

Andere puzzel uit de Architectuur categorie