Parada nº 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Parada nº 10 - PRZEMYŚL quebra-cabeça da foto
330
106
12

Passamos 3 dias em Przemyśl. Minhas raízes no lado da roca são de onde elas vêm. É uma cidade antiga e muito bonita situada nas colinas. Encontrei este lindo desenho medieval de Przemyśl na prefeitura.

polônia marco cavalo texto desenho animado pintura desenhando ilustração animal de carga poster barcos barco - equipamentos suprir pintura artística pintura obra de arte mapa europa przemyśl europa oriental subcarpathian

Jogue quebra-cabeça similar

Comentários

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Avalie este jogo

10.0 Sua votação:

Adicionar comentário

Outro puzzle da categoria Arquitetura.