Marele Zid Chinezesc

(c) Thomas Pozzo di Borgo - Fo 234 2007-11-15
Marele Zid Chinezesc puzzle din fotografie
234
908
55

Marele Zid Chinezesc este o serie de fortificații din piatră și pământ din China. A fost construită între secolul al V-lea î.Hr. și secolul al XVI-lea. Marele Zid este cea mai lungă structură creată de om (cu aproximativ 6400 km lungime).

peisaj castel turn clădire antică antichitate china de lemn latură clădire reper casa în aer liber mic copac munte vedere verde camp plantă iarbă pășunat cărămidă atractie turistica sit istoric arhitectura medievală piatră vegetație peisaj natural highland pantă deal stația de deal coastă de deal monument perete perete de piatra istorie mănăstire istoria antica lume nor cumulus voiaj oaie creastă rezervor fortificarea ruine fortăreață vechi sit arheologic ruina turism minuni cer asia vechi minuni ale lumii marele zid chinezesc jinshanling

Joacă puzzle similar

Comentarii

super!:}good challenge! not an easy one.jestoj robi wrażenie:)316137chcę tam pojechać :)Przepraszam za zdublowany komentarz.Mur Chiński zawsze był trudny do zdobycia. W moim przypadku po 111 ruchachMur Chiński zawszy był trudny do zdobycia, w moim przypadku po 111 ruchach:)246Tylko 107188166Trudne 229trudny ale udalo sie166174!!gdyby nie to zielone!chińczyki też o ekologii nie zapominają!143199nareszcie 520JAKI MUR TAKI WYNIK221301 ruchów!!!. Ale trudne.349... TO STRASZNE ALE W KOŃCU SIĘ UDAŁO, UFFFaPogubiłam się troszeczkę, ale i tak skończyłam. Super:)zieleń była zgubna :-(Trudne, zwłaszcza te krzaczki na stokach. Wszystkie są do siebie podobne.niceoksuperPorażka. Bez komentarza.136..ciezko byloKrzaczory męczące, więc nie pochwalę się wynikiem... ;)Dalo rade,nawet dosc szybko. ;DDmoże byćtrudne jak ... gdy się robi po raz pierwszy! ale bardzo ciekawea niech go 129 :-(no niezły ten murJuż myślałam, że te trawy są w porządku, a okazało się, ze tam jednak są błędy...dotarlamoki:)schitMuszę przyznać że dość trudnewynik kiepski ale i tak jestem zadowolona że się udało te pagórki są dośc trudne można dostać oczoplasuBrrr...Jutro do stomatologa wstawić 4 górne zęby (wyłamały mi się gdy je zacisnąłęm po popełnieniu jedynego błędu ), miałbym 102... ze 103 znów nie wszedłem na listę :-( ... Buuu...a już miałem wykupione 2 bilety do Pekinu...Buuu... a już w myślach spacerowałem po murze z Anią...Buuu... a już myślałem, że pokażę jęzora Gai... Buuu... trzeci raz tu nie wleze (no chyba żebym wlazł) :-) Pozdrawiam wszystkich wesołych Puzzlików... e tam, tych bez poczucia humoru też...co mi tam :-) :-PCóż chłopaki... mnie zależy na jak najlepszym wyniku, a żeby go osiągnąć trzeba kilka razy ułożyć. Jakkolwiek, do zobaczenia na Chińskim Murze :-)Duch,... ale zależy Ci na układaniu puzzli, czy na wpisaniu się na listę? Sorry, ale chyba troszkę przesadziłeś...Nie wchodzi się tyle razy do jednej rzeki Aniu ! :-) ...Nie układam nigdy tych samych puzzli 2x i niestety z wynikiem 112 nie załapałem się do pierwszej dziesiątki z powodu licznych Twoich w niej odwiedzin...Mimo wszystko pozdrawiam i do zaobaczenia ...kiedyś tam..na Chińskim Murze...:-)Wydawały sie łatwe a tak mi ciężko szło .

Evaluați acest joc

Încă nu există voturi - fii primul Votul dvs.:

Adauga comentariu

Alte puzzle-uri din categoria Arhitectură