Opriți nr.10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Opriți nr.10 - PRZEMYŚL puzzle din fotografie
330
106
12

Am petrecut 3 zile în Przemyśl. Rădăcinile mele, pe partea părții, sunt de unde provin. Este un oraș vechi și foarte frumos situat pe dealuri. Am găsit acest frumos desen medieval al lui Przemyśl în primărie.

polonia reper cal text desen animat pictura desen ilustrare animal de povară poster barci plimbare cu barca - echipament suplie vopsea de artă a picta lucrări de artă hartă europa przemyśl europa de est subcarpatica

Joacă puzzle similar

Comentarii

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Evaluați acest joc

10.0 Votul dvs.:

Adauga comentariu

Alte puzzle-uri din categoria Arhitectură