Остановка № 10 - PRZEMYL

10.0 BI 330 2011-07-07
Остановка № 10 - PRZEMYL пазл из фотографии
330
106
12

В Перемышле мы провели 3 дня. Мои корни на стороне прялки - вот откуда они. Это старый и очень красивый город, расположенный на холмах. В ратуше я нашел этот красивый средневековый рисунок Пшемысля.

польш ориенти лошад текс мультфильм рисование рисунок иллюстраци вьючное животное плака лодк катание на лодках - оборудование поставлят художественная краск покрасит произведение искусств карт европ przemyśl восточная европ подкарпатский

Играйте в похожие головоломки

Комментарии

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Оцените эту игру

10.0 Ваш голос:

Добавить комментарий

Другие головоломки из категории Архитектура