Stopp nr 10 - PRZEMYŚL

10.0 BI 330 2011-07-07
Stopp nr 10 - PRZEMYŚL pussel från foto
330
106
12

Vi tillbringade tre dagar i Przemyśl. Mina rötter, på distaff-sidan, är var de kommer ifrån. Det är en gammal och mycket trevlig stad belägen på kullarna. Jag hittade denna vackra medeltida ritning av Przemyśl i rådhuset.

polen landmärke häst text tecknad serie målning teckning illustration packa djur affisch båtar båtliv - utrustning supplie konstfärg måla konstverk karta europa przemyśl östeuropa subcarpathian

Spela liknande pussel

Kommentarer

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Betygsätt detta spel

10.0 Din röst:

Lägg till kommentar

Andra pussel från kategorin Arkitektur