Trä

Andrzej Piksa 192 2008-08-29
Trä pussel från foto
192
922
45

Människor har använt trä i årtusenden för många ändamål - som byggmaterial, som bränsle, för att tillverka verktyg, vapen, möbler, leksaker, papper.

landskap många flera täckt brun persika träd fortfarande liv fotografi läggning färgglada bit växt gräs matlagning sten närbild naturligt material cirkel kuggstång lugg grill trä broccoli naturligt landskap sak fotografera arkivbild munk munk penna metall regnbåge stänga virke woody växt trunk skogsavverkning stubbe bakad

Spela liknande pussel

Kommentarer

okhsbvlfajne na odstresowaniejestnajtrudniejsza układanka 1290tyle drewna przerzucone i "tylko" 191 ... :(267 fajne :)ok206równe 200, ale i tak mnie cieszy. Polecam, niezła układanka :)Anna z Katowictrudne ..coś bardziej kolorowego poproszę...idealna układanka;)204 i bardzo mi się dobrze pracowało, bo znakomite puzzleto ci dopiero klocki, no :)dżewodżewodżewodżewo... przyjemnie się układało:)..dosc trudne ale dalam radeZrobiłam :DDD187... znowu o oczko za dużo! Wrrr... A pucelek extra!sławek1097 ruchow... Ale zawsze chciałam to ułożyc. W końcu usiadłam i zrobiłam. Jestem teraz całkiem up. ;pptrudne ale zrobioneCiekawe puzzle nareszcie je ułożyłam...oczopląsu idzie dostaćnareszcie ułożone! cięzkie i to bardzoextra!!!FajneTrudne, ale satysfakcja z ułożenia ogromna :)Jakoś poszło, jakoś poszło ośle...no,no ostatnio bardzo fajne puzzle są na tej stroniepięknie i trudnoŁatwizna.Tylko 973 ruchy!bez komentarzatrudne ale świetna zabawao kurcze, ukłony tym którzy tak szybko i z małą ilością ruchów układają, jak WY to robicie, gratkiOczopląsu idzie dostać... niezłe wyzwanie :)Trudne ale ciekawe . Brawo za oryginalny pomysł.lubie wszystko co naturalne , fajne puzelkiNo nie, znowu tyle czasu mi to zajęło ;p Ale nie było aż takie trudne, bardzo fajne byle drzewa ;D Wynik nie najlepszy ale cóż ;Dsuperumeczylam sie jak drwal !Z pozoru wydawały się łatwe,ale wcale nie były :)

Betygsätt detta spel

Inga röster ännu - bli den första Din röst:

Lägg till kommentar

Andra pussel från kategorin Övrig