Зупинка № 10 - ПЕРЕМЬЮЛЬ

10.0 BI 330 2011-07-07
Зупинка № 10 - ПЕРЕМЬЮЛЬ головоломка з фото
330
106
12

У Перемишлі ми провели 3 дні. Моє коріння, з боку прялки, звідки вони походять. Це старе і дуже гарне місто, розташоване на пагорбах. У ратуші я знайшов цей прекрасний середньовічний малюнок Перемишля.

польща орієнтир кінь текст мультфільм живопис малювання ілюстрація в’ючна тварина плакат човни катання на човнах - обладнання постачання художня фарба фарба художня робота карта європа перемишль східна європа підкарпатський

Пограйте в подібну головоломку

Коментарі

trochę lepiej, do trzech razy sztukaCudo !!!trudne ale takie sa fajnewielkie podziekowanie dla tworcy, wysmienite puzzleFajna rycinaokSuper pucelek i nie taki trudny.Dzięki BI i daj nam jeszcze następne.Wczoraj układałam genialną Pragę WSZy.Zdjęcie tak znakomite, że rzęsy rudych panienek się widziało. A jednak zostałam z dwoma i po 820 ruchach wyłączyłam z wodotryskiem w oczętach. Przy Twoich, BI, nigdy nie wyłam z bezsilności. Co najwyżej z żalu, że partaczę...och, te czerwone dachy;w użytkownikach nie ma rankingu czyli zostaje przyjemność układania ,a czas,ilość ruchów...nieważne :)Ponieważ nie byłam w Jarosławiu chciałam się upewnić czy "ten" to "ten" - wyczerpującą odpowiedź dostałam, z czego się bardzo cięszę i dziękuję - a Twoje puzzle BI dostarczają mi sporo wizualnej radości, ponieważ nie dane jest mi zobaczyć to wszystko w realu. Za to Ci bardzo dziękuję. PozdrawiamPogubiłam się w mieście,ale jest ok.

Оцініть цю гру

10.0 Ваш голос:

Додати коментар

Інша головоломка з категорії Архітектура