Getränkedosen

(c) Roman Milert (123rf) 294 2009-01-04
Getränkedosen Puzzle vom Foto
294
909
56

Aluminiumdose wird verwendet, um eine einzelne Portion eines Getränks oder alkoholfreier Getränke zu halten. Getränkedosen wurden in den 1960er Jahren populär. Die ersten alkoholfreien Getränke, die in Vollaluminiumdosen verkauft wurden, waren R.C. Cola und Diet-Rite Cola, 1964. Das Sammeln von Bierdosen war in den 1980er Jahren in den USA beliebt.

polen trinken tabelle anders viele gekrönt bedeckt menschen plastik geparkt kuchen buntheit grün feld anzeige sammlung motorrad nahansicht kreis glas malerei licht zeichnung materialeigenschaft heimzubehör metall autoteil silber schließen produkt modeaccessoire autoreifen blechdose getränkedose alu-dose kunst kfz-radsystem zinn massenproduktion europa trinken kann stahl- und blechdosen bierdosen

Spiel ein ähnliches Rätsel spielen.

Kommentare

Fajne ale wynik 339jest395wynik nie najlepszy ale była nie zła zabawa w układaniuHurra! udało się 401......TRUDNEnie lubię piwa ale puszki mogę układac707365...756 :)lepsze są pełne puszki;)393olenooo było to trudne ,ale może kiedyś spróbuj jeszcze raz 528317 może ?:Dciężko, ale fajniście to się układało !sie nameczyłam :-)388, bardzo dużo, ale zrobiłam.341:)288 ... jak zwykle oczko za mnożko ;((to dopiero było wyzwanie :)345 - ŚWIETNE PUZZLE, wynik pod psemposzło:))Strasznie mnie przećwiczyły te puszki .292 i pyszny pucelek ;))trudne, ale niezlegooodnie było łatwosuper, chociaż odrobinkę zakręcone ;)takie lubięudało się chociaż wynik słabyNiezłe te puszki,wynik tylko 302 ale będę go poprawiaćfajne !!! mój rekord to1990 - :::))) - prawie ,, champion"693UWAGA!! Gonię Iszą ligę!!! 303!!! HEJ!mniammmniezłe:}:}trudne, ale superto była niezła zabawaŁatwiznaaż się mieni w oczach...ale pomysłowesuper układanka to jest to co lubię nie liczy się czas lecz układanie i dojście do celukoszmar-ale się namęczyłamciezko się je ukladało, chociaz latwiejsze od banknotówufff czas na kawe i relaksFajne bo kolorowe ale dość trudne;wymagało skupienia się.udało się :))Ale się napuszkowałam. Dzięki za nowe puzzle są bardzo ciekawe,myślałam że nie ułoże a jednak to pokonałam.znaczki rozumiem, ale złom !?Super!!! Takich więcej.Pozdrawiam wszystkich puzlowiczów.Dosyć trudne - muszę do nich jeszcze wrócić poprawić wynik :)trudne, ale niezła układankaO rany! Ale się zmachałam.

Bewerte dieses Spiel

Noch keine Stimmen - seien Sie der Erste Deine stimme.:

Einen Kommentar hinzufügen

Andere Rätsel aus der Kategorie Andere