Madera

Andrzej Piksa 192 2008-08-29
Madera rompecabezas de la foto
192
922
45

La gente ha utilizado la madera durante milenios para muchos propósitos: como material de construcción, como combustible, para fabricar herramientas, armas, muebles, juguetes, papel.

paisaje muchos varios cubierto marrón melocotón árbol todavía vida fotografía tendido colorido pedazo planta césped cocinando rock de cerca material natural circulo estante pila parrilla madera brócoli paisaje natural cosa fotografía fotografía de archivo rosquilla rosquilla lápiz metal arco iris cerca tablas de madera planta leñosa maletero inicio sesión tocón de árbol horneado

Juega un rompecabezas similar

Comentarios

okhsbvlfajne na odstresowaniejestnajtrudniejsza układanka 1290tyle drewna przerzucone i "tylko" 191 ... :(267 fajne :)ok206równe 200, ale i tak mnie cieszy. Polecam, niezła układanka :)Anna z Katowictrudne ..coś bardziej kolorowego poproszę...idealna układanka;)204 i bardzo mi się dobrze pracowało, bo znakomite puzzleto ci dopiero klocki, no :)dżewodżewodżewodżewo... przyjemnie się układało:)..dosc trudne ale dalam radeZrobiłam :DDD187... znowu o oczko za dużo! Wrrr... A pucelek extra!sławek1097 ruchow... Ale zawsze chciałam to ułożyc. W końcu usiadłam i zrobiłam. Jestem teraz całkiem up. ;pptrudne ale zrobioneCiekawe puzzle nareszcie je ułożyłam...oczopląsu idzie dostaćnareszcie ułożone! cięzkie i to bardzoextra!!!FajneTrudne, ale satysfakcja z ułożenia ogromna :)Jakoś poszło, jakoś poszło ośle...no,no ostatnio bardzo fajne puzzle są na tej stroniepięknie i trudnoŁatwizna.Tylko 973 ruchy!bez komentarzatrudne ale świetna zabawao kurcze, ukłony tym którzy tak szybko i z małą ilością ruchów układają, jak WY to robicie, gratkiOczopląsu idzie dostać... niezłe wyzwanie :)Trudne ale ciekawe . Brawo za oryginalny pomysł.lubie wszystko co naturalne , fajne puzelkiNo nie, znowu tyle czasu mi to zajęło ;p Ale nie było aż takie trudne, bardzo fajne byle drzewa ;D Wynik nie najlepszy ale cóż ;Dsuperumeczylam sie jak drwal !Z pozoru wydawały się łatwe,ale wcale nie były :)

Califica este juego

Todavía no hay votos - sea el primero Tu voto:

Agregar comentario

Otro puzzle de la categoría Otros