Canettes de boisson

(c) Roman Milert (123rf) 294 2009-01-04
Canettes de boisson puzzle à partir d'une photo
294
909
56

La canette en aluminium est utilisée pour contenir une seule portion d'une boisson ou de boissons gazeuses. Les canettes de boisson sont devenues populaires dans les années 1960. Les premières boissons gazeuses vendues dans des canettes entièrement en aluminium étaient R.C. Cola et Diet-Rite Cola, en 1964. La collecte de canettes de bière était populaire aux États-Unis dans les années 1980.

pologne boisson table différent beaucoup surmonté couvert personnes plastique garé gâteau coloré vert champ afficher collection moto fermer cercle verre la peinture lumière dessin propriété matérielle accessoires pour la maison métal pièce auto argent fermer produit accessoire de mode pneu automobile boîte de conserve boisson peut canette en aluminium art système de roue automobile étain production de masse l'europe  boire peut acier et boîtes de conserve canettes de bière

Jouez à un puzzle similaire

Commentaires

Fajne ale wynik 339jest395wynik nie najlepszy ale była nie zła zabawa w układaniuHurra! udało się 401......TRUDNEnie lubię piwa ale puszki mogę układac707365...756 :)lepsze są pełne puszki;)393olenooo było to trudne ,ale może kiedyś spróbuj jeszcze raz 528317 może ?:Dciężko, ale fajniście to się układało !sie nameczyłam :-)388, bardzo dużo, ale zrobiłam.341:)288 ... jak zwykle oczko za mnożko ;((to dopiero było wyzwanie :)345 - ŚWIETNE PUZZLE, wynik pod psemposzło:))Strasznie mnie przećwiczyły te puszki .292 i pyszny pucelek ;))trudne, ale niezlegooodnie było łatwosuper, chociaż odrobinkę zakręcone ;)takie lubięudało się chociaż wynik słabyNiezłe te puszki,wynik tylko 302 ale będę go poprawiaćfajne !!! mój rekord to1990 - :::))) - prawie ,, champion"693UWAGA!! Gonię Iszą ligę!!! 303!!! HEJ!mniammmniezłe:}:}trudne, ale superto była niezła zabawaŁatwiznaaż się mieni w oczach...ale pomysłowesuper układanka to jest to co lubię nie liczy się czas lecz układanie i dojście do celukoszmar-ale się namęczyłamciezko się je ukladało, chociaz latwiejsze od banknotówufff czas na kawe i relaksFajne bo kolorowe ale dość trudne;wymagało skupienia się.udało się :))Ale się napuszkowałam. Dzięki za nowe puzzle są bardzo ciekawe,myślałam że nie ułoże a jednak to pokonałam.znaczki rozumiem, ale złom !?Super!!! Takich więcej.Pozdrawiam wszystkich puzlowiczów.Dosyć trudne - muszę do nich jeszcze wrócić poprawić wynik :)trudne, ale niezła układankaO rany! Ale się zmachałam.

Évaluez ce jeu

Pas encore de vote - soyez le premier Votre vote:

Ajouter un commentaire

Autres énigmes de la catégorie Autre.