Legna

Andrzej Piksa 192 2008-08-29
Legna puzzle da foto
192
922
45

Le persone hanno usato il legno per millenni per molti scopi: come materiale da costruzione, come combustibile, per fabbricare strumenti, armi, mobili, giocattoli, carta.

paesaggio molti parecchi coperto marrone pesca albero ancora vita la fotografia posa colorazione pezzo pianta erba cucinando roccia avvicinamento materiale naturale cerchio cremagliera mucchio griglia legna broccoli paesaggio naturale cosa fotografia fotografia di stock ciambella ciambella matita metallo arcobaleno vicino legname pianta legnosa tronco registrazione tronco d'albero al forno

Gioca a un puzzle simile

Commenti

okhsbvlfajne na odstresowaniejestnajtrudniejsza układanka 1290tyle drewna przerzucone i "tylko" 191 ... :(267 fajne :)ok206równe 200, ale i tak mnie cieszy. Polecam, niezła układanka :)Anna z Katowictrudne ..coś bardziej kolorowego poproszę...idealna układanka;)204 i bardzo mi się dobrze pracowało, bo znakomite puzzleto ci dopiero klocki, no :)dżewodżewodżewodżewo... przyjemnie się układało:)..dosc trudne ale dalam radeZrobiłam :DDD187... znowu o oczko za dużo! Wrrr... A pucelek extra!sławek1097 ruchow... Ale zawsze chciałam to ułożyc. W końcu usiadłam i zrobiłam. Jestem teraz całkiem up. ;pptrudne ale zrobioneCiekawe puzzle nareszcie je ułożyłam...oczopląsu idzie dostaćnareszcie ułożone! cięzkie i to bardzoextra!!!FajneTrudne, ale satysfakcja z ułożenia ogromna :)Jakoś poszło, jakoś poszło ośle...no,no ostatnio bardzo fajne puzzle są na tej stroniepięknie i trudnoŁatwizna.Tylko 973 ruchy!bez komentarzatrudne ale świetna zabawao kurcze, ukłony tym którzy tak szybko i z małą ilością ruchów układają, jak WY to robicie, gratkiOczopląsu idzie dostać... niezłe wyzwanie :)Trudne ale ciekawe . Brawo za oryginalny pomysł.lubie wszystko co naturalne , fajne puzelkiNo nie, znowu tyle czasu mi to zajęło ;p Ale nie było aż takie trudne, bardzo fajne byle drzewa ;D Wynik nie najlepszy ale cóż ;Dsuperumeczylam sie jak drwal !Z pozoru wydawały się łatwe,ale wcale nie były :)

Vota questo gioco

Nessun voto ancora - sii il primo Il tuo voto:

Aggiungi un commento

Altri puzzle della categoria Altro