Drankblikjes

(c) Roman Milert (123rf) 294 2009-01-04
Drankblikjes puzzel van foto
294
909
56

Aluminium blikje wordt gebruikt om een ​​enkele portie drank of frisdrank vast te houden. Drankblikjes werden populair in de jaren zestig. De eerste frisdranken die in volledig aluminium blikjes werden verkocht, waren R.C. Cola en Diet-Rite Cola, in 1964. In de jaren 80 was het verzamelen van bierblikjes populair in de VS.

polen drinken tafel anders veel bekroond bedekt mensen plastic geparkeerd taart kleurrijkheid groen veld- scherm verzameling motorfiets detailopname cirkel glas schilderen licht tekening materiële eigenschap accessoires voor thuis metaal auto onderdeel zilver dichtbij product modeaccessoire autoband blikje drank kan aluminium blik kunst automotive wielensysteem blik massaproductie europa drankje staal en blikken bier blikjes

Speel vergelijkbare puzzel

Opmerkingen

Fajne ale wynik 339jest395wynik nie najlepszy ale była nie zła zabawa w układaniuHurra! udało się 401......TRUDNEnie lubię piwa ale puszki mogę układac707365...756 :)lepsze są pełne puszki;)393olenooo było to trudne ,ale może kiedyś spróbuj jeszcze raz 528317 może ?:Dciężko, ale fajniście to się układało !sie nameczyłam :-)388, bardzo dużo, ale zrobiłam.341:)288 ... jak zwykle oczko za mnożko ;((to dopiero było wyzwanie :)345 - ŚWIETNE PUZZLE, wynik pod psemposzło:))Strasznie mnie przećwiczyły te puszki .292 i pyszny pucelek ;))trudne, ale niezlegooodnie było łatwosuper, chociaż odrobinkę zakręcone ;)takie lubięudało się chociaż wynik słabyNiezłe te puszki,wynik tylko 302 ale będę go poprawiaćfajne !!! mój rekord to1990 - :::))) - prawie ,, champion"693UWAGA!! Gonię Iszą ligę!!! 303!!! HEJ!mniammmniezłe:}:}trudne, ale superto była niezła zabawaŁatwiznaaż się mieni w oczach...ale pomysłowesuper układanka to jest to co lubię nie liczy się czas lecz układanie i dojście do celukoszmar-ale się namęczyłamciezko się je ukladało, chociaz latwiejsze od banknotówufff czas na kawe i relaksFajne bo kolorowe ale dość trudne;wymagało skupienia się.udało się :))Ale się napuszkowałam. Dzięki za nowe puzzle są bardzo ciekawe,myślałam że nie ułoże a jednak to pokonałam.znaczki rozumiem, ale złom !?Super!!! Takich więcej.Pozdrawiam wszystkich puzlowiczów.Dosyć trudne - muszę do nich jeszcze wrócić poprawić wynik :)trudne, ale niezła układankaO rany! Ale się zmachałam.

Beoordeel dit spel

Nog geen stemmen - wees de eerste Je stem:

Voeg opmerking toe

Andere puzzel uit de Andere categorie