Lemn

Andrzej Piksa 192 2008-08-29
Lemn puzzle din fotografie
192
922
45

Oamenii au folosit lemnul de milenii în multe scopuri - ca material de construcție, ca combustibil, pentru fabricarea uneltelor, armelor, mobilierului, jucăriilor, hârtiei.

peisaj mulți mai multe acoperit maro piersică copac încă viaţă fotografie ouătoare colorant bucată plantă iarbă gătit stâncă a închide material natural cerc raft morman grătar lemn brocoli peisaj natural lucru fotografie fotografie de stoc gogoașă gogoașă creion metal curcubeu închide cherestea planta lemnoasa trompă logare buturugă de copac copt

Joacă puzzle similar

Comentarii

okhsbvlfajne na odstresowaniejestnajtrudniejsza układanka 1290tyle drewna przerzucone i "tylko" 191 ... :(267 fajne :)ok206równe 200, ale i tak mnie cieszy. Polecam, niezła układanka :)Anna z Katowictrudne ..coś bardziej kolorowego poproszę...idealna układanka;)204 i bardzo mi się dobrze pracowało, bo znakomite puzzleto ci dopiero klocki, no :)dżewodżewodżewodżewo... przyjemnie się układało:)..dosc trudne ale dalam radeZrobiłam :DDD187... znowu o oczko za dużo! Wrrr... A pucelek extra!sławek1097 ruchow... Ale zawsze chciałam to ułożyc. W końcu usiadłam i zrobiłam. Jestem teraz całkiem up. ;pptrudne ale zrobioneCiekawe puzzle nareszcie je ułożyłam...oczopląsu idzie dostaćnareszcie ułożone! cięzkie i to bardzoextra!!!FajneTrudne, ale satysfakcja z ułożenia ogromna :)Jakoś poszło, jakoś poszło ośle...no,no ostatnio bardzo fajne puzzle są na tej stroniepięknie i trudnoŁatwizna.Tylko 973 ruchy!bez komentarzatrudne ale świetna zabawao kurcze, ukłony tym którzy tak szybko i z małą ilością ruchów układają, jak WY to robicie, gratkiOczopląsu idzie dostać... niezłe wyzwanie :)Trudne ale ciekawe . Brawo za oryginalny pomysł.lubie wszystko co naturalne , fajne puzelkiNo nie, znowu tyle czasu mi to zajęło ;p Ale nie było aż takie trudne, bardzo fajne byle drzewa ;D Wynik nie najlepszy ale cóż ;Dsuperumeczylam sie jak drwal !Z pozoru wydawały się łatwe,ale wcale nie były :)

Evaluați acest joc

Încă nu există voturi - fii primul Votul dvs.:

Adauga comentariu

Alte puzzle-uri din categoria Alte