Cutii de băuturi

(c) Roman Milert (123rf) 294 2009-01-04
Cutii de băuturi puzzle din fotografie
294
909
56

Cutia de aluminiu este utilizată pentru a conține o singură porție de băutură sau băuturi răcoritoare. Conserve de băuturi au devenit populare în anii 1960. Primele băuturi răcoritoare care au fost vândute în cutii din aluminiu au fost R.C. Cola și Diet-Rite Cola, în 1964. Colectarea conservelor de bere a fost populară în SUA în anii 1980.

polonia băutură masa diferit mulți acoperit acoperit oameni plastic parcat tort colorant verde camp afişa colectie motocicletă a închide cerc sticlă pictura ușoară desen proprietate materială accesorii pentru casă metal piesa auto argint închide produs accesoriu de modă anvelopă auto cutie de conserve cutie pentru băuturi cutie de aluminiu artă sistem de roți auto staniu productie in masa europa beți can oțel și conserve cutii de bere

Joacă puzzle similar

Comentarii

Fajne ale wynik 339jest395wynik nie najlepszy ale była nie zła zabawa w układaniuHurra! udało się 401......TRUDNEnie lubię piwa ale puszki mogę układac707365...756 :)lepsze są pełne puszki;)393olenooo było to trudne ,ale może kiedyś spróbuj jeszcze raz 528317 może ?:Dciężko, ale fajniście to się układało !sie nameczyłam :-)388, bardzo dużo, ale zrobiłam.341:)288 ... jak zwykle oczko za mnożko ;((to dopiero było wyzwanie :)345 - ŚWIETNE PUZZLE, wynik pod psemposzło:))Strasznie mnie przećwiczyły te puszki .292 i pyszny pucelek ;))trudne, ale niezlegooodnie było łatwosuper, chociaż odrobinkę zakręcone ;)takie lubięudało się chociaż wynik słabyNiezłe te puszki,wynik tylko 302 ale będę go poprawiaćfajne !!! mój rekord to1990 - :::))) - prawie ,, champion"693UWAGA!! Gonię Iszą ligę!!! 303!!! HEJ!mniammmniezłe:}:}trudne, ale superto była niezła zabawaŁatwiznaaż się mieni w oczach...ale pomysłowesuper układanka to jest to co lubię nie liczy się czas lecz układanie i dojście do celukoszmar-ale się namęczyłamciezko się je ukladało, chociaz latwiejsze od banknotówufff czas na kawe i relaksFajne bo kolorowe ale dość trudne;wymagało skupienia się.udało się :))Ale się napuszkowałam. Dzięki za nowe puzzle są bardzo ciekawe,myślałam że nie ułoże a jednak to pokonałam.znaczki rozumiem, ale złom !?Super!!! Takich więcej.Pozdrawiam wszystkich puzlowiczów.Dosyć trudne - muszę do nich jeszcze wrócić poprawić wynik :)trudne, ale niezła układankaO rany! Ale się zmachałam.

Evaluați acest joc

Încă nu există voturi - fii primul Votul dvs.:

Adauga comentariu

Alte puzzle-uri din categoria Altele