Dryckburkar

(c) Roman Milert (123rf) 294 2009-01-04
Dryckburkar pussel från foto
294
909
56

Aluminiumburk används för att rymma en enda servering av en dryck eller läsk. Dryckesburkar blev populära under 1960-talet. De första läskedryckerna som såldes i burkar av helt aluminium var R.C. Cola och Diet-Rite Cola, 1964. Ölburksamling var populärt i USA på 1980-talet.

polen dryck tabell annorlunda många toppade täckt människor plast parkerad kaka färgglada grön fält visa samling motorcykel närbild cirkel glas målning ljus teckning materiell egendom hem tillbehör metall bildel silver stänga produkt modetillbehör fordonsdäck plåtburk dryckburk aluminiumburk konst fordonshjulsystem tenn massproduktion europa dricka stål och plåtburkar ölburkar

Spela liknande pussel

Kommentarer

Fajne ale wynik 339jest395wynik nie najlepszy ale była nie zła zabawa w układaniuHurra! udało się 401......TRUDNEnie lubię piwa ale puszki mogę układac707365...756 :)lepsze są pełne puszki;)393olenooo było to trudne ,ale może kiedyś spróbuj jeszcze raz 528317 może ?:Dciężko, ale fajniście to się układało !sie nameczyłam :-)388, bardzo dużo, ale zrobiłam.341:)288 ... jak zwykle oczko za mnożko ;((to dopiero było wyzwanie :)345 - ŚWIETNE PUZZLE, wynik pod psemposzło:))Strasznie mnie przećwiczyły te puszki .292 i pyszny pucelek ;))trudne, ale niezlegooodnie było łatwosuper, chociaż odrobinkę zakręcone ;)takie lubięudało się chociaż wynik słabyNiezłe te puszki,wynik tylko 302 ale będę go poprawiaćfajne !!! mój rekord to1990 - :::))) - prawie ,, champion"693UWAGA!! Gonię Iszą ligę!!! 303!!! HEJ!mniammmniezłe:}:}trudne, ale superto była niezła zabawaŁatwiznaaż się mieni w oczach...ale pomysłowesuper układanka to jest to co lubię nie liczy się czas lecz układanie i dojście do celukoszmar-ale się namęczyłamciezko się je ukladało, chociaz latwiejsze od banknotówufff czas na kawe i relaksFajne bo kolorowe ale dość trudne;wymagało skupienia się.udało się :))Ale się napuszkowałam. Dzięki za nowe puzzle są bardzo ciekawe,myślałam że nie ułoże a jednak to pokonałam.znaczki rozumiem, ale złom !?Super!!! Takich więcej.Pozdrawiam wszystkich puzlowiczów.Dosyć trudne - muszę do nich jeszcze wrócić poprawić wynik :)trudne, ale niezła układankaO rany! Ale się zmachałam.

Betygsätt detta spel

Inga röster ännu - bli den första Din röst:

Lägg till kommentar

Andra pussel från kategorin Övriga