Банки для напитков

(c) Roman Milert (123rf) 294 2009-01-04
Банки для напитков пазл из фотографии
294
909
56

Алюминиевая банка используется для хранения одной порции напитка или безалкогольных напитков. Банки для напитков стали популярными в 1960-х годах. Первыми безалкогольными напитками, продаваемыми в полностью алюминиевых банках, были R.C. Кола и Diet-Rite Cola, 1964 год. Коллекционирование пивных банок было популярно в США в 1980-х годах.

польш напиток сто другой много увенчанный покрытый люд пластик припаркованный кек красочност зеленый поле отображат коллекци мотоцик крупный план круг стакан рисование све рисунок материальная собственност аксессуары для дом метал автозапчаст серебряный близко продук модный аксессуа автомобильная шин консервная банк банка для напитков алюминиевая банк изобразительное искусство система автомобильных коле банк массовое производство европ пить можно стальные и жестяные банк пивные банк

Играйте в похожие головоломки

Комментарии

Fajne ale wynik 339jest395wynik nie najlepszy ale była nie zła zabawa w układaniuHurra! udało się 401......TRUDNEnie lubię piwa ale puszki mogę układac707365...756 :)lepsze są pełne puszki;)393olenooo było to trudne ,ale może kiedyś spróbuj jeszcze raz 528317 może ?:Dciężko, ale fajniście to się układało !sie nameczyłam :-)388, bardzo dużo, ale zrobiłam.341:)288 ... jak zwykle oczko za mnożko ;((to dopiero było wyzwanie :)345 - ŚWIETNE PUZZLE, wynik pod psemposzło:))Strasznie mnie przećwiczyły te puszki .292 i pyszny pucelek ;))trudne, ale niezlegooodnie było łatwosuper, chociaż odrobinkę zakręcone ;)takie lubięudało się chociaż wynik słabyNiezłe te puszki,wynik tylko 302 ale będę go poprawiaćfajne !!! mój rekord to1990 - :::))) - prawie ,, champion"693UWAGA!! Gonię Iszą ligę!!! 303!!! HEJ!mniammmniezłe:}:}trudne, ale superto była niezła zabawaŁatwiznaaż się mieni w oczach...ale pomysłowesuper układanka to jest to co lubię nie liczy się czas lecz układanie i dojście do celukoszmar-ale się namęczyłamciezko się je ukladało, chociaz latwiejsze od banknotówufff czas na kawe i relaksFajne bo kolorowe ale dość trudne;wymagało skupienia się.udało się :))Ale się napuszkowałam. Dzięki za nowe puzzle są bardzo ciekawe,myślałam że nie ułoże a jednak to pokonałam.znaczki rozumiem, ale złom !?Super!!! Takich więcej.Pozdrawiam wszystkich puzlowiczów.Dosyć trudne - muszę do nich jeszcze wrócić poprawić wynik :)trudne, ale niezła układankaO rany! Ale się zmachałam.

Оцените эту игру

Пока нет голосов - будьте первым Ваш голос:

Добавить комментарий

Другие головоломки из категории Другое