Деревина

Andrzej Piksa 192 2008-08-29
Деревина головоломка з фото
192
922
45

Люди тисячоліттями використовували деревину для багатьох цілей - як будівельний матеріал, як паливо, для виготовлення знарядь праці, зброї, меблів, іграшок, паперу.

пейзаж багато кілька покритий коричневий персиковий дерево все-таки життя фотографія укладання барвистість шматок рослина трава приготування їжі рок впритул натуральний матеріал коло стійка купа гриль деревина брокколі природний ландшафт річ фотографія стокова фотографія пончик пончик олівець метал веселка закрити пиломатеріали деревна рослина стовбур заготівля лісу пень дерева запечений

Пограйте в подібну головоломку

Коментарі

okhsbvlfajne na odstresowaniejestnajtrudniejsza układanka 1290tyle drewna przerzucone i "tylko" 191 ... :(267 fajne :)ok206równe 200, ale i tak mnie cieszy. Polecam, niezła układanka :)Anna z Katowictrudne ..coś bardziej kolorowego poproszę...idealna układanka;)204 i bardzo mi się dobrze pracowało, bo znakomite puzzleto ci dopiero klocki, no :)dżewodżewodżewodżewo... przyjemnie się układało:)..dosc trudne ale dalam radeZrobiłam :DDD187... znowu o oczko za dużo! Wrrr... A pucelek extra!sławek1097 ruchow... Ale zawsze chciałam to ułożyc. W końcu usiadłam i zrobiłam. Jestem teraz całkiem up. ;pptrudne ale zrobioneCiekawe puzzle nareszcie je ułożyłam...oczopląsu idzie dostaćnareszcie ułożone! cięzkie i to bardzoextra!!!FajneTrudne, ale satysfakcja z ułożenia ogromna :)Jakoś poszło, jakoś poszło ośle...no,no ostatnio bardzo fajne puzzle są na tej stroniepięknie i trudnoŁatwizna.Tylko 973 ruchy!bez komentarzatrudne ale świetna zabawao kurcze, ukłony tym którzy tak szybko i z małą ilością ruchów układają, jak WY to robicie, gratkiOczopląsu idzie dostać... niezłe wyzwanie :)Trudne ale ciekawe . Brawo za oryginalny pomysł.lubie wszystko co naturalne , fajne puzelkiNo nie, znowu tyle czasu mi to zajęło ;p Ale nie było aż takie trudne, bardzo fajne byle drzewa ;D Wynik nie najlepszy ale cóż ;Dsuperumeczylam sie jak drwal !Z pozoru wydawały się łatwe,ale wcale nie były :)

Оцініть цю гру

Поки що немає голосів - будь першим Ваш голос:

Додати коментар

Інша головоломка з категорії Інший